STEAK Titizlikle seçtiğimiz en kaliteli etleri, usta dokunuşlarla asla unutamayacağınız eşsiz lezzetlere dönüştürüyoruz. MENÜ PİZZA İyi ve lezzetli pizza yemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Menü BURGER Şeflerimiz tarafından tutkuyla yapılmış leziz burgerlerimizin tadına bakın. Menü KEYİFLİ BİR GÜN Vakit kaybetmeden bizde bir masa ayırtın. Sizleri stil dolu ortamımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. REZERVASYON

FRIENDS'TE

Eşsiz lezzetler sunuyoruz

Dünya mutfağından harika lezzetlere davetlisiniz. En sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, güler yüzlü personelimizin sunumlarıyla Friends Cafe farkını yaşayın…

FRIENDS'TE

IZGARA

Friends Cafe’de, Adana’nın vazgeçilmezi olan eti başka bir formatta sunuyoruz. Keyifli bir ana başlamadan önce özel olarak dinlendirilen ve soslarla marine edilen etlerimizi, menüden seçebilirsiniz.

FRIENDS'E

KAHVALTIYA BEKLERİZ

Friends Cafe’de hafta içi her gün 09.00 – 11.30 arası tabak kahvaltımızı, hafta sonu ise 09:00 – 14.00 arası serpme kahvaltımızı deneyerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

FRIENDS'TE

SUSHI

Sushi’de haftanın 4 günü (Pazartesi – Perşembe – Cumartesi – Pazar) %50 indirim var. 11:00 – 19:00 saatleri arasında indirimden yararlanabilirsiniz. Diğer günler ise Sushi’de %20 indirim vardır.

menü

Menülerimize gözatmak ister misiniz ?

FRIENDS

GALERİ